Naszą ofertą są maszyny do rozkroju firmy KAEV obecnej w Polsce od 70 lat. Firma KAEV to europejski leader w produkcji nowoczesnych pras do rozkroju dostarczanych do wszystkich zakątków świata.  
Maszyny przeznaczone są do rozkroju jedno- lub wielowarstwowego materiałów podawanych w rolkach lub w postaci płyt. Praca w cyklu ręcznym i półautomatycznym lub pełny automat.
  Prasy mostowe z pełnym oraz powracającym młotem.     Prasy mostowe z pełnym oraz powracającym młotem.   Prasy rozkroju o dużych powierzchniach roboczych i dużej sile tnącej z serii GA 2000 oraz GM 6000.   G008XL     Prasy ramienne. Wycinarki przeznaczone do ręcznego rozkroju rozmaitych materiałów w formie płyt takich jak skóry, skóry syntetyczne, tekstyliów, tektury, gumy, miękkich tworzyw, itp.   prasy rolkowe     Prasy rolkowe.  
Materiał do rozkroju układany jest na ostrzach tnących wykrojników i następnie przechodzi pomiędzy dwoma, naprzemiennie obracającymi się walcami.
 
„ Używane prasy hydrauliczne Kaev przyjmujemy w rozliczeniu. Kupimy stare prasy mostowe z serii C 6005 o sile nacisku 40 ton”
 
ZADZWOŃ DO NAS I PRZEDSTAW SWOJE POTRZEBY W ZAKRESIE ROZKROJU!